O Festivalu

Bach for All

Drazí přátelé, milí příznivci Bach for All,

děkujeme za pochopení a trpělivost při čekání na oficiální informace týkající se dalších koncertů v rámci festivalu. Než jsme se rozhodli provést následující krok, museli jsme vzít v úvahu všechny okolnosti.

Vzhledem k vývoji situace související s epidemií koronaviru COVID-19 v České republice i ve světě jsme byli nuceni odložit letošní ročník festivalu na příští rok.

„Mezinárodní hudební festival Bach for All se poprvé ve své historii ocitl v situaci, kdy ho v daný termín nebude možné realizovat. Udělali jsme maximum pro to, aby se tak stalo, nicméně je obtížné předvídat, jak se situace v rámci celostátních opatření bude vyvíjet, a proto jsme se uchýlili k přesunu. Je mi to velmi líto, ale rád bych s týmem dopřál posluchačům kvalitní hudební zážitek, a to si v současné situaci nedovedu představit. Doufám, že naši příznivci na nás nezanevřou a příští rok se opět setkáme v hojném počtu při poslechu melodií J. S. Bacha,“ uvedl ředitel festivalu Jakub Kubíček.

Všem držitelům vstupenek bude vstupné vráceno v plné výši. Diváci, kteří vstupenky zakoupili on-line obdrží e-mail s podrobnými informacemi, jak bude refundace vstupného probíhat.


Prohlédněte si seznam dalších nadcházejicích koncertů

Interpreti

BACH FOR ALL

Patroni

Děkujeme všem, kdo se rozhodli podpořit náš festival.

Dramaturgie festivalu Bach for All ctí vysoké interpretační požadavky a hodnotu duchovní hudby Johanna Sebastiana Bacha. Aby bylo možné všechny tyto atributy zachovat, je festival odkázán i na další nadšence této mimořádné hudební pokladnice. Bachova hudba je pronikavá a citlivá. Nepostrádá pokoru a lidskou prostotu a víru. Je to hudba prakticky nevyčerpatelná.

Pokud se rozhodnete nás podpořit, bude nám ctí Vás zapsat do našeho Klubu mecenášů. Obdržíte vstupenky na vybrané koncerty, rádi Vás pozveme na setkání s námi a umělci festivalu. Pomůžete nám uskutečnit myšlenku Bacha pro všechny.

Pro případné dotazy a vstupu do Klubu mecenášů festivalu Bach for All se obracejte na ředitele projektu Jakuba Kubíčka.

 

 

Za finanční podpory

mcm.jpg

Festival Bach for All se koná pod laskavou záštitou:

arcibiskupstvi.jpg
Image
Image
Image
sk2.jpg

Partneři

white_background.jpg
pp1.jpg
pp7.jpg
0000.jpg
pink.png
logoc.jpg
Image
opera.jpg
pp2.jpg
pp6.jpg
Image
Image
Image
pp8.jpg
pp5.jpg

IRPA s.r.o.
Kaprova 42/14,
110 00, Praha 1

IČ: 27644103
DIČ: CZ27644103

Jakub Kubíček
Ředitel festivalu
jakub@bachforall.cz

Ivana Marcinová
PR
ivana@bachforall.cz

 

Jakub Kydlíček
Odborná spolupráce
jakub.kydlicek@bachforall.cz

Zdeňka Rezková
Koordinátorka festivalu
zdenka@bachforall.cz

Barbora Emma Veselá
Produkční
barbora@bachforall.cz

Diego Velasco
Business development
diego@bachforall.cz