O Festivalu

Bach for All

Mezinárodní hudební festival Bach for All letos vstupuje do svého čtvrtého ročníku a stejně jako v předešlých letech přinese velkolepé zážitky ze světové interpretační špičky. Ačkoliv je tomu letos již 270 let od úmrtí známého hudebního velikána Johana Sebastiana Bacha, jeho hudba nás stále nepřestává udivovat a ohromovat svou dokonalostí a univerzálností. 

Stejně tak pociťujeme i radost ze vzrůstajícího zájmu vás, posluchačů, o sdílení těchto hudebních zážitků právě na našem festivalu. Velmi nás těší důvěra, kterou v nás vkládáte. Děkujeme za ni. 

Festival prošel za předešlé tři ročníky velkými, a troufáme si říct pozitivními změnami. Z původního 14denního festivalu jsme vytvořili několika měsíční maraton kvalitní vážné hudby, což ocení hlavně ti, kteří si poslechnou své oblíbené skladby jak v hlavní sezóně (únor), tak v období, kdy už vychutnáváme první záchvěvy léta (červen). 

Rádi bychom touto cestou vyzdvihli špičkové interprety, kteří na letošním ročníku vystoupí. Můžeme vám osobně zaručit, že z jednotlivých koncertů budete odcházet ohromeni nejen profesionalitou vystupujících, ale též oním obsahovým nábojem jednotlivých Bachových děl. 

Uslyšíte skladby velmi známé, které dnes patří k nejčastěji hraným Bachovým kusům. Stejně tak vaše ucho ocení i tóny méně známých, ale bezesporu neméně krásných Bachových skladeb. Prostory festivalu pak nabídnou vizuální potěchu milovníkům historických památek a kostelů v Praze. 

Festival Bach for All je určen opravdu všem milovníkům tohoto skladatelského génia, a proto doufáme, že se vám letošní ročník bude líbit a budete odcházet okouzleni.

Ještě jednou vám děkujeme, že jste si k nám našli cestu a přejeme příjemný, nejen hudební zážitek.

S úctou,

Jakub Kubíček

Ředitel festivalu 


Prohlédněte si seznam dalších nadcházejicích koncertů

Interpreti

BACH FOR ALL

Patroni

Děkujeme všem, kdo se rozhodli podpořit náš festival.

Dramaturgie festivalu Bach for All ctí vysoké interpretační požadavky a hodnotu duchovní hudby Johanna Sebastiana Bacha. Aby bylo možné všechny tyto atributy zachovat, je festival odkázán i na další nadšence této mimořádné hudební pokladnice. Bachova hudba je pronikavá a citlivá. Nepostrádá pokoru a lidskou prostotu a víru. Je to hudba prakticky nevyčerpatelná.

Pokud se rozhodnete nás podpořit, bude nám ctí Vás zapsat do našeho Klubu mecenášů. Obdržíte vstupenky na vybrané koncerty, rádi Vás pozveme na setkání s námi a umělci festivalu. Pomůžete nám uskutečnit myšlenku Bacha pro všechny.

Pro případné dotazy a vstupu do Klubu mecenášů festivalu Bach for All se obracejte na ředitele projektu Jakuba Kubíčka.

 

 

Za finanční podpory

praha_logo.png
mcm.jpg

Třetí ročník festivalu Bach for All se koná pod laskavou záštitou:

arcibiskupstvi.jpg
Image
Image
Image
sk2.jpg

Partneři

pp1.jpg
pp7.jpg
logoc.jpg
pink.png
pp8.jpg
opera.jpg
Image
pp2.jpg
pp6.jpg
pp10.jpg
Image
Image
Image
pp5.jpg
pp11.jpg

IRPA s.r.o.
Kaprova 42/14,
110 00, Praha 1

IČ: 27644103
DIČ: CZ27644103

Jakub Kubíček
Festival’s director
jakub@bachforall.cz

Ivana Marcinová
PR
ivana@bachforall.cz

 

Jakub Kydlíček
Expert consultant
jakub.kydlicek@bachforall.cz

Zdeňka Rezková
Festival’s coordinator
zdenka@bachforall.cz

 

Barbora Emma Veselá
Production manager
barbora@bachforall.cz

Diego Velasco
Business development
diego@bachforall.cz